Sri Lanka – pomoc w organizacji wyjazdu

Witaj, Gościu! Cieszę się, że jedziesz na Sri Lankę! 🙂

Pozwól, że opowiem Ci pewną historię.

Kiedy niemal cztery lata temu trafiłam po raz pierwszy na tę wyspę, zapałałam do niej ogromną miłością i bardzo chciałam ten kraj pokazywać innym. Zaczęłam o Sri Lance pisać oraz organizować tam wyjazdy. Oczyma wyobraźni widziałam grupy żądnych przygód backpackerów pędzących tuk tukami po szalonych drogach Sri Lanki i medytujących w chłodzie buddyjskich świątyń.

Okazało się jednak, że moi Goście mają inną wizję podróżowania po Sri Lance niż wcielanie się w rolę Indiany Jonesa. Wielu z nich chciało poznać kraj w sposób komfortowy, ze szczyptą kontrolowanej przygody. Ja natomiast przesadziłam z “dzikością”. Pierwszy zorganizowany przeze mnie wyjazd to było bolesne zderzenie z rzeczywistością i ogromny stres. Ale też bardzo ważna lekcja dla mnie – nauczyłam się dostrzegać oczekiwania moich Gości i respektować je.

w prywatnej szopie-cabanie na plaży w Arugam Bay 😉

Przemyślałam jeszcze raz wszystko co wiem o Sri Lance i moich Gościach. Zmieniłam podejście. Zaczęłam pytać – co jest dla nich najważniejsze, czego szukają? – i szukać odpowiedzi. Spojrzałam na Sri Lankę z perspektywy kogoś, kto cały rok ciężko pracuje i ma prawo do wypoczynku jaki sobie wymarzył. Jak mogę tej osobie pomóc?

Każda moja kolejna wizyta (prywatnie i zawodowo) na Sri Lance była więc nową lekcją – zwiedzałam nowe miejsca, odwiedzałam hotele o różnym standardzie, próbowałam różnych potraw, testowałam usługi i zbierałam kontakty. Chciałam dać moim Gościom to, czego szukają.

Kiedy zmieniłam podejście i zaczęłam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom moich Gości i uczyć się jeszcze więcej o Sri Lance, okazało się, że coraz więcej osób chce zaufować mojej wiedzy o tym kraju.

Obecnie swoją wiedzę i doświadczenie ze Sri Lanki przekazuję w artykułach i przewodnikach, które piszę o tym kraju, organizuję coraz lepsze wyprawy, a przede wszystkim pomagam w organizacji prywatnych wyjazdów dla Czytelników bloga. Pytam, czego oczekują, a następnie rekomenduję zakwaterowanie, podsuwam pomysły na zwiedzanie i odkrywanie wspaniałej natury Cejlonu. Pomagam tak ułożyć program wyjazdu, aby Goście nie tracili czasu i pieniędzy na miejscu, zobaczyli jak najwięcej, a jednocześnie się nie “zajechali”.

Dzięki pasji do Sri Lanki, moi Goście nie tylko zaoszczędzają godziny poszukiwań i przygotowań do wyjazdu, ale też dostają ode mnie wskazówki, rekomendacje i przydatne informacje. A ponieważ regularnie wracam na Cejlon, to wszelkie wiadomości są na bieżąco uaktualniane oraz uzupełniane o nowości!

Sri Lanka stała się moim drugim domem. Moim celem nie jest już tylko “pokazywanie” jej, ale głównie pomoc w organizacji wyjazdów tak, żeby spełnić oczekiwania moich Gości, żeby zapewnić im komfort fizyczny i psychiczny w podróży. Żeby wrócili oni z wyjazdu zadowoleni. 🙂

Jeśli potrzebujesz pomocy przy organizacji swojego wyjazdu, napisz do mnie maila na hanna@plecakiwalizka.com o tytule “Sri Lanka – pomoc w organizacji wyjazdu”. Odezwę się w ciągu 2-3 dni!

Zapraszam!

Hania Sobczuk

usługacena
pojedyncze pytania dotyczące Sri Lanki bezpłatnie 🙂
konsultacja Twojego programu150 zł
program szyty na miarę300 zł
wyliczenie budżetu+50 zł
rekomendacje+75 zł
budżet i rekomendacje+100 zł
życzenia specjalne i pełna organizacja wyjazdudo uzgodnienia

Opis poszczególnych usług:

konsultacja Twojego programu – jeśli masz już program, ale nie jesteś pewny czy sprawdzi się na miejscu – wyślij mi program, a ja zasugeruję poprawki (bez układania nowego programu);

program szyty na miarę – jeśli masz swój pomysł na wyjazd, ale zupełnie nie wiesz jak najlepiej ułożyć plan podróży po Sri Lance – powiedz mi czego oczekujesz od wyjazdu, a ja ułożę dla Ciebie program bazując na Twoim pomyśle (miejscach, atrakcjach, rodzaju transportu). Podam też przydatne informacje dotyczące podróżowania po Sri Lance, informacje o jedzeniu, kontakt do prywatnego kierowcy, czas i długość przejazdów etc.
W cenie usługi zawarta jest jedna zmiana programu (każda kolejna duża zmiana programu to 25 zł). W ramach usługi zwykle odbywa się wymiana ok. 5-7 maili.

wyliczenie budżetu – (opcja dodatkowa do wybranej usługi) jeśli chcesz wiedzieć ile może kosztować Cię pobyt na Sri Lance; oszacuję dla Ciebie przybliżony koszt Twojego wyjazdu, uwzględniając podatki, koszty dziennego wyżywienia, przejazdy etc.

rekomendacje – (opcja dodatkowa do wybranej usługi) jeśli masz specjalne życzenia dotyczące standardu zakwaterowania lub szukasz firm organizujących na Sri Lance safari lub inne aktywności np. oglądanie wielorybów, surfing, masaże itp.

życzenia specjalne – ślub na Sri Lance lub wyjazd większą grupą? cena do uzgodnienia!

pełna organizacja wyjazdu – wyszukiwanie biletów lotniczych, rezerwacje itp. – cena do uzgodnienia!

Hania w Polonnaruwie 🙂