Sri Lanka – pomoc w organizacji wyjazdu

Witaj, Gościu! Cieszę się, że jedziesz na Sri Lankę! 🙂

Pozwól, że opowiem Ci pewną historię.

Kiedy niemal cztery lata temu trafiłam po raz pierwszy na tę wyspę, zapałałam do niej ogromną miłością i bardzo chciałam ten kraj pokazywać innym. Zaczęłam o Sri Lance pisać oraz organizować tam wyjazdy. Oczyma wyobraźni widziałam grupy żądnych przygód backpackerów pędzących tuk tukami po szalonych drogach Sri Lanki i medytujących w chłodzie buddyjskich świątyń.

Okazało się jednak, że moi Goście mają inną wizję podróżowania po Sri Lance niż wcielanie się w rolę Indiany Jonesa. Wielu z nich chciało poznać kraj w sposób komfortowy, ze szczyptą kontrolowanej przygody. Ja natomiast przesadziłam z “dzikością”. Pierwszy zorganizowany przeze mnie wyjazd to było bolesne zderzenie z rzeczywistością i ogromny stres. Ale też bardzo ważna lekcja dla mnie – nauczyłam się dostrzegać oczekiwania moich Gości i respektować je.

w prywatnej szopie-cabanie na plaży w Arugam Bay 😉

Przemyślałam jeszcze raz wszystko co wiem o Sri Lance i moich Gościach. Zmieniłam podejście. Zaczęłam pytać – co jest dla nich najważniejsze, czego szukają? – i szukać odpowiedzi. Spojrzałam na Sri Lankę z perspektywy kogoś, kto cały rok ciężko pracuje i ma prawo do wypoczynku jaki sobie wymarzył. Jak mogę tej osobie pomóc?

Każda moja kolejna wizyta (prywatnie i zawodowo) na Sri Lance była więc nową lekcją – zwiedzałam nowe miejsca, odwiedzałam hotele o różnym standardzie, próbowałam różnych potraw, testowałam usługi i zbierałam kontakty. Chciałam dać moim Gościom to, czego szukają.

Kiedy zmieniłam podejście i zaczęłam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom moich Gości i uczyć się jeszcze więcej o Sri Lance, okazało się, że coraz więcej osób chce zaufować mojej wiedzy o tym kraju.

Obecnie swoją wiedzę i doświadczenie ze Sri Lanki przekazuję w artykułach i przewodnikach, które piszę o tym kraju, organizuję coraz lepsze wyprawy, a przede wszystkim pomagam w organizacji prywatnych wyjazdów dla Czytelników bloga. Pytam, czego oczekują, a następnie rekomenduję zakwaterowanie, podsuwam pomysły na zwiedzanie i odkrywanie wspaniałej natury Cejlonu. Pomagam tak ułożyć program wyjazdu, aby Goście nie tracili czasu i pieniędzy na miejscu, zobaczyli jak najwięcej, a jednocześnie się nie “zajechali”.

Dzięki pasji do Sri Lanki, moi Goście nie tylko zaoszczędzają godziny poszukiwań i przygotowań do wyjazdu, ale też dostają ode mnie wskazówki, rekomendacje i przydatne informacje. A ponieważ regularnie wracam na Cejlon, to wszelkie wiadomości są na bieżąco uaktualniane oraz uzupełniane o nowości!

Sri Lanka stała się moim drugim domem. Moim celem nie jest już tylko “pokazywanie” jej, ale głównie pomoc w organizacji wyjazdów tak, żeby spełnić oczekiwania moich Gości, żeby zapewnić im komfort fizyczny i psychiczny w podróży. Żeby wrócili oni z wyjazdu zadowoleni. 🙂

Jeśli potrzebujesz pomocy przy organizacji swojego wyjazdu, napisz do mnie maila na hanna@plecakiwalizka.com o tytule “Sri Lanka – pomoc w organizacji wyjazdu”. Odezwę się w ciągu 2-3 dni!

Zapraszam!

Hania Sobczuk

Cennik oraz dodatkowe informacje:

usługacena
kompleksowa usługa dla grupy do 8 osób:
program szyty na miarę + oszacowanie budżetu + rekomendacje miejsc noclegowych
700 zł
kompleksowa usługa dla grupy 9-15 osób:
program szyty na miarę + oszacowanie budżetu + rekomendacje miejsc noclegowych
1050 zł
jeśli do wyjazdu jest mniej niż 30 dni+150 zł
życzenia specjalne, usługa dla grupy powyżej 15 osóbindywidualna wycena

Opis:

program szyty na miarę – gdy masz swój pomysł na wyjazd, ale nie wiesz jak najlepiej ułożyć plan podróży po Sri Lance – powiedz mi czego oczekujesz od wyjazdu, a ja ułożę dla Ciebie program bazując na Twoim pomyśle (miejscach, atrakcjach, rodzaju transportu). Podam też przydatne informacje dotyczące podróżowania po Sri Lance, informacje o jedzeniu, kontakt do prywatnego kierowcy, czas i długość przejazdów etc.
W cenie usługi zawarta jest jedna zmiana programu (każda kolejna duża zmiana programu to 25 zł). W ramach usługi zwykle odbywa się wymiana ok. 5-7 maili.

wyliczenie budżetu – oszacuję dla Ciebie przybliżony koszt Twojego wyjazdu, uwzględniając podatki, koszty dziennego wyżywienia, przejazdy z prywatnym kierowcą etc.

rekomendacje miejsc noclegowych – podaj mi swoje oczekiwania wobec standardu lub ceny, a ja zaproponuję odpowiednie zakwaterowanie!

życzenia specjalne – ślub na Sri Lance lub wyjazd większą grupą? wycena indywidualna!

Hania w Polonnaruwie 🙂