Ankieta, czyli pomóż mi się rozwijać!

Aktualizacja

Blog Plecak i walizka istnieje już przeszło 5 lat. Jak na polską blogosferę podróżniczą to dość długo, można powiedzieć, że jestem już weteranem (ale jeszcze nie dinozaurem :D).

Blog nie jest wielki, ale nie jest też najmniejszy, chociaż to tak naprawdę nie ma znaczenia, bo nawet małe blogi mogą być wielkie w swojej niszy.

Kiedyś pisałam ten blog dla siebie, żeby dokumentować swoje wyjazdy. Z czasem jednak coraz więcej tekstów tworzyłam z myślą o Was, moich Czytelnikach. Co zrobić, żeby zachęcić Was do podróżowania? Do odwiedzenia tych miejsc, w których ja sama byłam, albo chociaż jak Wam je przedstawić w interesujący sposób? Jak zainspirować Was do spełniania podróżniczych marzeń?

Przez te lata udało mi się zdobyć Wasze zaufanie – blog ciągle rośnie, a ja dostaję maile z pytaniami o konkretne kraje, a nawet pytania o wybór ścieżki życiowej i życie w zgodzie z własnym sumieniem. Jestem wzruszona, że wiele osób pyta o zdanie mnie, chociaż tak naprawdę nie zna mnie osobiście, jedynie przez blog.

Dlatego chciałabym pójść o krok dalej. Chcę Was poznać: ile macie lat, czym zajmujecie się w życiu? Czy podróżujecie? Chcę też zapytać Was o opinię. Co Wam się podoba w blogu? O czym chcielibyście poczytać w 2016 roku? Co mam zrobić, aby teksty były jeszcze ciekawsze, lepsze?

Nie chcę poruszać się po omacku. Lubię pisać, ten blog sprawia mi ogromną satysfakcję, ale jeszcze większą satysfakcję będę miała, jeśli Wy, moi Drodzy Czytelnicy, powiecie mi co mam zrobić, żeby było lepiej. 🙂

Poświęćcie proszę 3 minuty i rozwiążcie ankietę, którą dla Was przygotowałam pod tym linkiem. Będę niezmiernie wdzięczna, a i blog dzięki Waszym odpowiedziom będzie lepszy. 🙂

Dziękuję i pozdrawiam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *